חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

הונאות ביטוח רכב

שוק הרכבים גדל מדי שנה, יש כמות גדולה יותר של נהגים וכלי רכב על הכביש ויחד עם זאת גם הולך וגודל מספר הונאות הביטוח. הונאת ביטוח רכב היא למעשה הגשת תביעה לביטוח רכב לאחר תאונה ובה שיעור נזיקין גבוה ומנופח או הגשת תלונה על רכב שנגנב כאשר למעשה הרכב לא נגנב אלא "הועלם" על ידי בעליו.

נזקי ההונאה
תביעות כוזבות יוצרות נזק אדיר לחברות ביטוח רכב שמתקשות להתקיים ותרמיות אלו לבסוף פוגעות בשוק העבודה ובתובעים הזכאים לכסף מהביטוח בצורה הוגנת. עבריינם רבים ידעו לנצל את העובדה שיש בישראל כמות גדולה של תאונות דרכים ויצרו כנופיות שמטרתן לביים תאונה או
גניבת רכבים ולאסוף את כספי הביטוח. בגלל האומדן העצום של הכספים אותם חייבת חברת הביטוח לשלם מדי שנה הפכו חברות הביטוח לחשדניות והחלו להפעיל כללים נוקשים ולהעסיק חוקרים פרטיים.

עבודתם של חוקרים פרטיים מול חברות הביטוח
חברות ביטוח רכב רבות מעסיקות
חוקרים פרטיים העובדים אצלם במשרה מלאה, שעברו קורס חוקר ביטוח, ותפקידם הוא לוודא את אמיתותן של התביעות והונאות. החוקר הפרטי עובד יחד עם שמאי המעריך את גודל הנזק ובמקרה של חשד הונאה מתבצעת חקירה עמוקה יותר. כיום להונות את חברות הביטוח זה לא דבר קל, מחלקת החקירות של חברת הביטוח מפעילה מערכת קשרים ושומעת על כנופיות מוכרות או גנבים הידועים למשטרה. כמו כן בחקירות שנראות חשודות מתבצע מעקב ואיסוף ראיות תביעה על ידי חוקר פרטי היודע כיצד להגיע לאמת ולהעמיד לדין את המרמים.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר