חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מעקב אחרי בני זוג בוגדים

זוגיות היא דבר מורכב עד מאוד.  בזוגיות מעורבים רגשות, כלכלה, חינוך הילדים, מעמד סוציאלי , התאמה בנושא שיגרת החיים וכו... ישנם סיבות רבות לפירוק מסגרת נישואין, בגידה הינה אחת הסיבות הנפוצות לפרוק התא המשפחתי. במקרה של בגידה האמון מתערער והבסיס עליו נשענה מסגרת המשותפים לא קיימת יותר. אך יחד עם זאת, למרות הצער הרב הנגרם מגילוי שכזה, לגילוי בגידה יתרונות רבים בבוא בן הזוג הנבגד לדרוש את פירוק הקשר.

אז איך נדע אם בן זוגנו
בוגד בנו??? סימנם רבים הנראים ומסמלים ומעידים על אפשרות לבגידה. שינויים תכופים במצבי הרוח וביחס שמגלה בן זוגך כלפיך, שינויים בפעילות המינית –ירידה וחוסר חשק או לחילופין עליה מופרזת מדיי, היעדרויות לא מנומקות מהבית, שיחות טלפון מסתוריות, וכו.... כל זאת ועוד, הם סימנים שמבחינה רגשית גובים מחיר יקר מן הצד הנבגד, אולם חשוב לזכור כי הם אינם מהווים הוכחה אוטומטית  לקיומה של בגידה.

על מנת להסיר ספק וגלות בוודאות, ובנוסף  לקבל ראיה משפטית בנוגע לקיומה של בגידה, חשוב לעבוד בצורה מוסכלת ומקצועית עם משרדי
חקירות מנוסה. משרד אשר יוכל לגלות פרטים מלאים בנוגע לבגידה.באם יש סיבה להטלת ספק ביושרו או בכנותו של בן הזוגנו, חשוב לבסס את החשדינו על ידי העסקת משרד חקירות, שיבצע חקירה מסודרת בנוגע למעשיו של בן הזוג בשעות בהן הוא נעדר מביתו ללא הסבר.

מטרת החקירה אינה מציצנות ולמטרות זולות, החקירה תבסס ותספק תשובות חד משמעיות באמצעות ראיות מוצקות בנוגע לעצם קיומו של מעשה בגידה, ולאחר מכן  בנוגע לפרטי הבגידה. לדוגמא, החקירה עשויה לגלות פרטים בכל הנוגע לכספים שמוציא הצד הבוגד מהחשבון המשותף כתוצאה מבגידתו.


למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר