חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איתור רכבים

בשנים האחרונות חלה בישראל עלייה רבה במספר גניבות רכבים. רכבים נגנבים מבעליהם בצורה מתוחכמת ובאופן ממוקד. גנבי הרכבים מסמנים מראש את הרכב המיועד לגניבה ועושים הכל על מנת להעלימו מבלי להשאיר כל ראיה. חלק נכבד מהרכבים מועברים לשטחי הרשות הפלסטינאית ומפורקים בתוך ימים ספורים, חלק אחר מועבר לשטחי ישראל למטרות דומות.

תפקידו של משרד חקירות במקרי גניבת רכבים
לעיתים מתקשרים גנבי המכוניות אל בעל הרכב ומבקשים עליו כופר וזאת בידיעה שבעל הרכב יעשה הכל על מנת להשיב את המצב לקדמותו. במקרים כאלה מומלץ לערב
משרד חקירות אשר יכול להתחקות אחר מקור השיחה ולאתר את הרכב הגנוב. לחוקרים פרטיים מקורות מידע רבים וכן משתפי פעולה במספר רב של איזורים בארץ ובעולם והם יוכלו להחזיר את הרכב בבטחה.

כיצד ניתן להגן על הרכב?
בעל הרכב יכול באמצעים די פשוטים להגן על הרכב שלו. בין היתר יכול בעל הרכב להשתמש באזעקה, אימובלייזר ואפילו במנעולים משוכללים (כגון מנעול ההגה שהיה נפוץ בעבר מאוד בישראל בשנות ה-80).  חשוב לומר כי עד היום לא פותחו אמצעי הגנה בלתי חדירים או כאלה שיכולים למנוע את גניבת רכבים באחוזים מאוד גבוהים. התקווה היא שגנבי המכוניות יעדיפו לפרוץ לרכב אחר ולא לשלך ובכך לא להסתכן כלל 111.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר