חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקר בגידות

קיים מגוון רחב של משרדי חוקרים פרטיים כאשר כל אחד מתעסק בתחום אחר. קיימים משרדים שמתעסקים במס´ תחומים זה לצד זה ומשרדים שהם בעלי התמחות בנושא מסוים כגון: רשלנות רפואית, תאונות דרכים, חקירות הונאה וכן חקירת בגידות. נושא הבגידות הוא כואב מאוד אך לא פעם הוא מהווה הוכחה חותכת לקבלת גט ולפתיחה בהליך גירושין, כך שהוא משמעותי מאוד עבור הלקוחות שפונים אל חוקר הבגידות.

כיצד אבחר חוקר בגידות טוב?
הגעתם למצב שהינכם חושבים כי בן זוגכם בוגד בכם? יש לכם חשד לגבי בגידה בקרב המשפחה? הנושא של רומנים ושל בגידות בין בני זוג מתרבה עם השנים והרצון להוכיח את הבעל או האישה על הבגידה נחשף במשרד החוקר הפרטי. כאשר מחפשים חוקר פרטי שמתעסק בבגידות חשוב לעשות את הבחירה בשיקול דעת. כך למשל חשוב כי מההתחלה תהיה כימיה בין החוקר ללקוח. מדובר בנושאים רגישים ועל כן חשוב שחוקר בגידות יבין ללבכם ויתייחס לנושא ברגישות בלי לזלזל. חוקר בגידות יהיה בעל ותק וניסיון בתחום, כמו כן יהיה בעל ציוד חקירות חדיש ומקצועי.

איזה ציוד זקוק לו חוקר בגידות?
המגוון הרחב של ציוד חקירות בימינו הוא מדהים וניתן לראות דברים שאנו רגילים לראות רק בסרטים דמיוניים. ציוד החקירות עבור בגידות הוא משמעותי שכן לא פעם הוכחות כתוצאה מהחקירה מהווים ראיות בבית המשפט לענייני משפחה ובפני בית הדין הרבני לקבלת גט. חוקרים פרטיים מקצועיים שעוסקים בנושא בגידות ייעזרו במכשירי צילום סמויים כגון מצלמה בעט, מצלמות נסתרות, מצלמות בבובות ועוד. כמו כן יעזרו במכשירי האזנה וGPS שיוצמדו לטלפון של החשוד ובכך יוכלו לעקוב אחר החשוד עד לעצם מעשה הבגידה. מדובר בפולשנות מצד אחד אך מצד שני עשיית צדק.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר