חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות הונאה

ניתן לשמוע על לא מעט תרגילי הונאה אשר אחראיים להתמוטטות של עסקים קטנים וגדולים כאחד ולפגיעה בכלכלה של לא מעט עסקים. תרגילי הונאה אלו נקראים גם "עוקץ" בשל אופיים. ה"עוקץ" הוא שם נרדף לתרגיל רמאות אשר הושקעה בו מחשבה רבה על מנת לקבל טובין במרמה ובדרכים שאינן חוקיות.

אופיין של חקירות הונאה
חקירות הונאה ועוקץ הן מורכבות ויצירתיות וחקירתם דורשת הבנה לעומק של התחום על מנת להבין את השתלשלות האירועים בצורה מדוייקת. חקירות הונאה ועוקץ הן חקירות קשות ומתוחכמות אשר דורשות פיצוח וחקירה רחבה, יש להגיע לנפגעים נוספים, לאתר את זהות חברי תרגיל העוקץ, מתכנניו ומבצעיו. תרגילים מסוג זה מתוכננים מראש בקפידה לפרטי פרטים ולרוב הנפשות הפועלות, שמות אנשים ושמות חברות , הם פיקטיבים. זו הסיבה שחקירות הונאה הן מרוץ כנגד הזמן , ככל שהזמן עובר קשה יותר להתחקות אחר מבצעיו.

טיפול בחקירות הונאה
טיפול בחקירות הונאה דורש בראש ובראשונה לזהות את הנפשות הפועלות שכן לרוב הן יפעלו תחת שם בדוי וכחלק מחברה שאינה קיימת. במידה ומדובר בסחורה יתכן שהיא תהיה בתקופת "קירור" ואולי אף ניתן להגיע אליה במידה ופנייה לחוקר נעשתה באופן מיידי ומהיר. חקירות הונאה עולות לא מעט כסף ולא תמיד מניבות תוצאות. כדאיות החקירה תלויה בזמן שעבר מאז ביצוע העוקץ , בשווי הסחורה ובמידע הראשוני שיש לנעקץ.

 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר