חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

ציוד בילוש

כדי להשיג חשאיות מוחלטת, יש צורך בציוד בילוש. ציוד בילוש הוא כל דבר העוזר להסוואת הפעילות ועד לציוד עצמו. בין אם במים, באויר או ביבשה, הבילוש מתבצע על- ידי אדם כלשהו העוקב אחר ההתפתחויות במטרה לתת מענה למטרות הבילוש. ציוד בילוש פוטר את הנחיצות בכח אדם, אשר יבצע את הפעילות וככל שהמעקב מורכב יותר, יתכן שיהיה צורך להשתמש בציוד מתוחכם יותר.

ציוד מקצועי
על- מנת להשיג את מיטב ההסוואה ומבלי לעורר חשד, על הציוד כמובן לא למשוך תשומת- לב מיוחדת, והרבה פעמים הציוד יתחפש לחפץ אחר. בין אם זה עט משרדי, גלאי עשן, משקפי השמש או סוכריות הליקריץ שמקשטות את שולחן הסטודיו, ברוב המקרים לא תזהה שמדובר במכשיר הקלטה.
ההגיון העומד מאחורי כך הוא הורדת הסיכוי לכדי אפס לכך שתוכל לזהות שיש מעקב, לכן בכל מקרה נשמח להעמיד לרשותך ציוד בילוש יצירתי ככל שהמחשבה יכולה לצייר, ובנוסף לייעץ, לעצב או להתאים על- פי מיטב נסיוננו את הציוד הרצוי. 

?כיצד נמגן את הבית
ישנה טעות רווחת, אשר על- פיה יש נטיה לחשוב כי מותר לפי חוק להשתמש בציוד הקלטה במקומות פרטיים, ולפיכך חשוב לנו לציין כי תיעוד באמצעות צילום- כפוף להוראת "חוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981", כמו גם תקנון "חוק האזנות הסתר התשל"ט 1979" אשר הורחב לאחרונה וחל גם על תחום המחשבים.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר