חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

כיצד לפעול במקרה הטרדה?

אזרחים רבים חווים הטרדות על בסיס יום יומי מבלי יכולת להתגונן או להפסיק את ההטרדה. הטרדות יכולות להגיע משכן שגורם נזק לדירה או עושה רעש בשעות הקטנות של הלילה, מאדם שמתקשר ללא הפסקה להנאתו האישית או מילדים שהורסים את תיבות הדואר או חורטים על הרכב. מול מקרים אלו מוצא עצמו האזרח מותקף נפשית, מלא עצבים וחסר יכולת להפסיק את הדבר.

מה עושים במקרה הטרדה?
הדבר הראשון שאנו נוטים לעשות כאשר מתרחשים דברים כאלו הם לפנות למשטרה ולהגיש תלונה נגד המטריד. הדבר הבעייתי הוא שלמשטרת ישראל אין יכולת לטפל במקרים אלו והפתרון היחיד שהם מציעים הוא הזמנת החשוד לתחנת המשטרה בו יקבל אזהרה, אך גם זה נעשה רק לאחר שמוצגות
ראיות על דבר ההטרדה שצריכות להגיע מהמתלונן.

תפקידו של
חוקר פרטי במקרי הטרדה
משרד חקירות פועל במקרי הטרדה בנושא השגת ראיות מוצקות על המעשים שהחשוד ביצע. חוקרים פרטיים יודעים כיצד להשתמש בציוד מעקב שלרשותם ולהשיג צילומים והוכחות חותכות בהם נראה החשוד מבצע את המעשים המיוחסים לו. לאחר השגת הראיות ניתן להגיש תביעה אזרחית ואף תביעה פלילית במקרה בו ניזוק רכוש וכך לטפל במטריד ולהחזיר את הכבוד ושלוות הנפש לחיים.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר