חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקרים פרטיים בישראל

בשנים האחרונות התפתח בישראל מאוד ענף החקירות הפרטיות. ההתפתחות הרגולטיבית בתחום החקירות ביחד עם הצורך העולה בחקירות לצרכים פרטיים ועסקיים, הביאה לשגשוג בענף ולעליה במספר החוקרים הפרטיים. אתרי האינטרנט גם הם תרמו מאוד להתפתחות. רשת האינטרנט הפכה לפלטפורמה המובילה ליצירת קשר עם חוקרים פרטיים. אלו הזקוקים לשירותי החוקר, יכולים לפנות אליו באופן אישי ולקבל את מירב המידע לו הם זקוקים בנידון.

כיצד הופכים להיות חוקר פרטי?

חשוב לומר שלא כל אחד יכול לעסוק בתחום. משרד המשפטים הוא שמאפשר לחוקר הפרטי לקבל רישיון וזאת רק לאחר הסמכה מתאימה, רשיון לפתוח משרד חקירות גם הוא בהישג יד, ניתן לקבלו לאחר מספר שנים של עבודה בתחום וברישוי מלא של משרד המשפטים, שגם פה מבקר ומפקח על ענף החקירות. חלק נכבד מהחוקרים הפרטיים, למדו את העבודה במשטרה או מצ"ח וכך הגיעו אל התחום.

 

מול מי עובד החוקר?

החוקרים הפרטיים בישראל עובדים הן מול גופים עסקיים גדולים כגון: חברות ביטוח הבוחנות הונאת ביטוח והן מול גופים עסקיים קטנים הזקוקים לחוקר ל איתור חייבים. בנוסף פועלים חוקרים פרטיים מול גורמים פרטיים אשר מבקשים לקבל מידע על בגידה בבן זוג או מידע על נושאים ספציפיים (בעיקר בנושאי אישות). חוקרים פרטיים משתמשים בשיטות שונות וציוד משוכלל שמאפשר להם להגיע אל חקר האמת בצורה קלה ופשוטה. חלק מפעולות החוקרים נעשות גם למניעה ועוזרת ללקוח להתנהל יותר טוב בעניין בעתיד.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר