חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

בילוש מחיר

מצבים של הונאה, תרמית, בגידה מאחורי הגב וגניבה מתרחשים מדי יום, ואילו אלו שנמצאים מעברו השני של המתרס חשים נבגדים ועוברים טראומה עקב כך. כל אחד יכול להגיב אחרת, ולפנות לערוץ מסוים כתגובה. חלק יבקשו להתרחק מאותו האדם או להרחיק אותו מהם (לעתים זה מגיע למצבים שצו הרחקה יהיה מתאים), חלקם יפנו לערוצי סגירת חשבונות פנימית, כל עוד בכוחם לעשות כן, וחלק נכבד ביותר יפנה אל רשויות החוק בכדי לעשות דין וסדר בעניין. על מנת לחקור את האמת או מאידך להשיג ראיות למשפט על מנת להכריז ברבים כי אותו פלוני אשם והסדר יבוא על כנו על ידי ענישה חוקית.

כיצד להשיג חוקר פרטי וכמה זה עולה?
כל מי שמעוניין למצוא לחקירות פרטיות הצעות מחיר, חייב להבין קודם כל ממי הוא מקבל הצעות מחיר. יתכן שמשרדי בילוש מסוימים מתורגלים יותר בעבודה אחת מאשר אחרת – ועל כן סדר גודל המחירים אמור לשקף את איכות השירות, ולאו דווקא את ההצעה העסקית הזולה שאתם יכולים לקבל. אם- כן, הצעות המחיר אמורות להיות מאנשים מוסמכים שיש להם רישיון בילוש וחקירה מטעם משרד המשפטים. רצוי לברר מהו הניסיון של אותו חוקר פרטי, והאם הוא זה אשר יבצע את המשימות (באותה הזדמנות לברר מיהו הצוות וכמה שותפים לחקירה ישנם).

חוקר פרטי הוא יד ימינכם
כאשר אתם מבררים מהי עלות חוקר פרטי  - זה שיהיה יד ימינכם לחקירה, חשוב מאוד לברר מה זה כולל – מהי רשימת הציוד לחקירה, כמות החוקרים, דרך הפעולה ועוד. יותר מכן, רצוי להיות מעורבים בתוכנית ולקבל דיווח על פי הסדר מראש. התשלום יעשה בד בבד עם השלמת המשימות, וחשוב מאוד לעמוד על תמחור ברור שאינו משתמע לשתי פנים.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר