חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות חשאיות

חוק סדר הדין הפלילי התשס"ב 2002 קובע שיש חובה לתעד את חקירתו של חשוד בכל מהלך החקירה – מראשיתה ועד לסופה. החוק צמצם את חובת התיעוד החזותי והשפיע על החקירות החשאיות בכך שהן לא מתועדות. זאת משום שתיעוד של חקירה חשאית פוגע בשלטון החוק ובאמינות הליך פלילי וכן עלול להרתיע עדים וחשודים מפני מסירת מידע. חוקר פרטי אוסף ומשיג מתוקף תפקידו פרטים ומידע לצורך אישי בלבד ובשום פנים ואופן שלא לצורך הפרסום ברבים, מחקר מדעי או לביצוע סקר דעת קהל. פרט לכך, החקירה החשאית יכולה להיות חובקת עולם ובאמצעים שונים (מדיה אלקטרונית או חקירה פיזית בשטח). 

עדכון בכל שלב של החקירה
למרות שהחקירות חשאיות, על החוקר הפרטי לחשוף אתכם אל המידע שגילה בכל שלב ושלב של החקירה. על החוקר לבצע עבודה מקצועית וחוקית על אף שישנה מטרה מיוחלת וחשובה. רצוי שתדרשו לברר באילו אמצעים החוקר מתכוון לבצע את חקירתו ומהם המשאבים העומדים לרשותו. ישנם אמצעי האזנה חוקיים, אולם ישנה האזנה לא חוקית, כשאף אחד מהצדדים של השיחה לא מודע לעובדת ההקלטה. גם אם החקירה חשאית ולא נעשית כדי להגיע לידי בית המשפט, יש לסכם מראש על דרכי הפעולה של הבלש – לגבי חוקיותן והמחיר בכל צעד שעלול להינקט.

חוקרים פרטיים לא מתשאלים
עבודתו של חוקר פרטי היא לעבוד מעבר לתחום הנראה, ולחזור עם תשובות מבלי להתגלות. כך למשל ניתן לבצע איתור אנשים חייבים להוצאה לפועל, או מי מבצע הטרדות טלפוניות. חוקר לא מתשאל אנשים אחרים ולא מאיים על האובייקט – עליו להגיע באמצעות חקר האמת בדרכים הרבות העומדות לרשותו לחשיפת המציאות, תוך שהוא מסתייע בראיות שעשויות להיות קבילות גם בבית המשפט במידה ומזמין החקירה מעוניין בכך.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר