חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירת מעשי עוקץ

ישראל אוגדת בחובה, לצערנו, מאות נוכלים סדרתיים שהפכו את אמנות ה"עוקץ" לעבודה במשרה מלאה. מטרתם הראשונה והיחידה של הנוכלים הינה לגזול את כספם של רבים ככל הניתן, תוך זיהוי הקורבן הנכון וניצולו באופן מיטבי. כיום ניתן להיווכח מדי יום, דרך אמצעי התקשורת השונים, במקרי ההונאה הרבים של נוכלים המנצלים את תמימות ליבם של אנשים פרטיים, כמו גם בעלי חברות ועסקים, לשם הנאתה כספית ומנטלית.

מעשי עוקץ- הכיצד?
מעשי העוקץ, או בכינויים המהוקצע מקרי הונאה, הינם לרוב מתוכננים ומתבצעים בקפידה יתרה. כשלנוכל סדרתי יש "נוסחה מנצחת"- סביר להניח שיעשה בה שימוש מספר רב של פעמים, תוך "הפלתם" של רבים החפים מכל פשע. על כן, חלה על כל קורבן למעשה עוקץ חובה מוסרית לנסות ולמנוע את הפעם הבאה שבה ישלח הנוכל את ידו באדם אחר, כמו גם חובה מעשית, בדמות העמדתו לדין של הפושע ואף החזרת הכסף שנגנב.

כיצד מתבצעת חקירת מעשי עוקץ?
הדרך הטובה ביותר לתפיסת נוכל סדרתי הינה- לכל הדעות- תפיסתו "על חם". עם זאת, חוקרי משטרה נוטים להקל ראש בכל הנוגע לתלונות אודות מעשי עוקץ, היות ותמיד יהיו נושאים המתועדפים גבוה יותר, אשר יש לטפלם טרם ההתפנות לטיפול בהונאות. לאור זאת, מומלץ להעסיק חוקר פרטי בכדי להבטיח את לכידתו המהירה של הנוכל הסדרתי ואת הענקת העונש הראוי לו בהליך משפטי. בלש פרטי המומחה בביצוע מעקב סמוי ינהל חקירה פרטית איכותית ומהירה, תוך הקפדה על איסוף ראיות שישמשו עדות מכרעת בעת המשפט.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר