חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

גניבות רכב

תופעת גניבות רכבים בישראל הינה מגפה שעם השנים רק הולכת ותופסת תאוצה, כך שכיום ניתן כבר לומר כי מדובר בעסק משומן היטב. ריבוי הגניבות משרת את כלל העוסקים בתחום, החל מהגנבים עצמם, דרך חברות הביטוח והמוסכים המחוזרים על ידי לקוחותיהם באופן מסיבי ועד חברות המכוניות עצמן- שזוכות לרכישות נוספות ורבות. עם זאת, היחיד שלא נהנה ממעגל קסמים פושע זה הוא כמובן האדם הפשוט, אותו אחד שאמצעי התחבורה העיקרי שלו נלקח ממנו ללא כל התרעה מוקדמת- וכעת עליו להתמודד עם האבידה היקרה- תרתיי משמע.
כיצד ניתן להימנע מגניבת רכב?
ובכן, קיימים מספר טיפים שכמובן אין ביכלתם להפסיק את גל הגניבות, אך באפשרותם להקטינן ולו במעט. בראש ובראשונה, יש להקפיד שלא להשאיר את מפתחות הרכב בתוך המכונית ללא השגחה, גם כשמדובר בזמן קצר מאוד. כמו כן, במקרה שבמכוניתכם ישנו אימובילייזר- מומלץ מאוד לזכור את הסיסמא ולא לרשום אותה על גבי דף, בין אם הוא מודבק לצרור המפתחות ובין אם במקום נסתר יותר כמו המאפרה, תא הכפפות ואף על גבי הזכרון הסלולארי. יודגש, כי במקרים שאתם מוסרים את הרכב למוסך הקפידו גם כן שלא למסור את סיסמת האימובילייזר.
ובמקרה שהרכב נגנב- מה ניתן לעשות?
מיותר לציין, כי המשטרה לא מתפקדת בכל הנוגע לתחום גניבות רכב ולעיתים נדמה כי זו ויתרה על ההתמודדות עם היקפן הנרחב כבר מזמן, דבר המזניק את כמות הגניבות אף יותר. עם זאת, קיימים מקרים שבהם הגנבים עצמם יוצרים קשר עם בעל הרכב ומבקשים כופר עבור הגניבה. במקרים כאלה, מומלץ מאוד לערב משרד חקירות המעסיק חוקרים פרטיים מקצועיים. חוקר פרטי מסוגל להתחקות אחר מקורות השיחה או להשתמש במשתפי פעולה המוכרים לו מתוקף נסיונו במקצוע וכך להחזיר את הרכב הגנוב באופן בטוח ומשתלם. 

 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר