חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מוצרי בילוש

בעת ביצוע מעקב סמוי, הדורש את התחקותו החשאית של החוקר אחר אדם או כל גורם אחר, נעשה לעיתים קרובות שימוש במוצרי בילוש המסייעים באיסוף המידע המבוקש. תחום מוצרי הבילוש והריגול מתפתח באופן תמידי, תוך הקפדה על שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המאפשרת את פיתוחו המהיר של ציוד מתקדם, מזערי ואיכותי.
מהם בעצם מוצרי בילוש?
בין מוצרי הריגול והבילוש השונים מוצעים מכשירי צילום, איכון ושמע, ציוד ניטור והאזנה למחשבים, כמו גם ציוד לגילוי האזנה מסוגים שונים. מוצרים אלה מסופקים ללקוח בשלל אופנים יצרתיים המסתירים את מטרותיהם האמיתיות- החל ממצלמת תמונות דיגיטאלית המורכבת באופן סמוי על עטים, משקפיים ואף ברגים, דרך מצלמת וידאו המוסלקת בצעצועים ומכשירים נוספים שאינם מעוררים חשד, וכלה במכשירי איכון והאזנה זעירים ודיסקרטיים.
כיצד ניתן לרכוש מוצרי בילוש?
התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת את יצירתם של מוצרי בילוש מתקדמים ויחודיים, כמו גם את זמינות המכשירים ואת מחירם הזול באופן יחסי. כך, בעוד שבעבר השימוש בציוד זה היתה נחלתם הפרטית של גורמי ממשל וביטחון, כיום מדובר בציוד הנמכר לכל דורש. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי יש צורך בידע מקצועי קודם לשם תפעול נכון ויעיל של מכשירי הבילוש השונים, תוך התחשבות בחוקי המשפט הישראלים באשר לשימוש באמצעי מעקב. היות ושימוש שאינו אחראי יכול לגרור מצבים מביכים ואף האשמה בדבר עבירה, מומלץ ואף הכרחי להיעזר בחוקר פרטי מומחה למטרות המעקב השונות.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר