חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

ציוד האזנה לטלפון

לעיתים אנו נתקלים במצבים לא מתוכננים אשר ללא שליטתינו מספר הטלפון האישי שלנו או לחילופין מספר הפלאפון שלנו הגיע ליידים זרות אשר עושות בו שימוש בלתי סביר ואנו סובלים מהטרדות חוזרות ונישנות ולעיתים במקרים קיצוניים יותר אף מאיומים ושיחות בשעות הלילה המאוחרות, דבר אשר לכל  הדעות מטריד, מעיק ואף עלול לגרום ללחצים וכעסים מיותרים.

מקרי הטרדות אילה יכולים לבוא על פתרונם בעזרת חוקר פרטי אמין גם באם המספר המתקשר הינו "מספר חסום", בין אם תשובותיהם הלאקוניות של נציגי שירות הלקוחות בחברות הסלולר, שליליות. חוקר פרטי בעל יד ונסיון בתחום זה יוכל להביא לפתרון מיידי של בעיה זאת על ידי איתור מספר הטלפון המחייג ואף להגיע אישית אל אותו מטריד, ויוכל לעזור וליעץ לכם באם תבחרו להגיש תביעה כנגדו במשטרה.

במקרים קיצוניים בהם לאתר את מספר הטלפון קשה מאוד, או לחילופין איתור של מספר הטלפון עצמו לא מביא לפתרון התעלומה משום שהמטריד מתקשר מטלפון ציבורי או מטלפונים שונים שלא בבעלותו, קיימת לחוקרים פרטיים בישראל האפשרות לערוך ציטוט לטלפון באמצעות ציוד למעקב המוטרד ומתוכן השיחה הכולל איומים או השמעת קולות מוזרים לאתר והביא  לפתרון יעיל, אפשרות זאת תשמש גם בעת הגשת התביעה במשטרה

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר