חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מעקב אחרי אנשים

מעקב אחר אנשים שימש מאז ומתמיד למגוון מטרות- אישיות, עסקיות ופליליות, ומדובר באחת הדרכים היעילות ביותר להשגת תוצאות מהירות ואמינות. אחד מסוגיי המעקב המבוקשים ביותר הינו מעקב סמוי המנוהל על ידי חוקר פרטי מקצועי, במטרה להשיג מידע אודות אדם מסויים או אודות מספר אנשים, לבקשתו של גורם פרטי.

כיצד מתרחש מעקב אחר אנשים?
קיימות טכניקות רבות לניהול מעקב- החל ממעקב פיזי סמוי אחר אדם וצילום מעשיו לצורך איסוף ראיות, דרך הצבת מצלמה נסתרת במקום מסויים, על גופו של העוקב, ולעיתים אף על הנעקב עצמו, וכלה בשימוש בטכנולוגיה לווינית מסוג GPS לצורך איתור הנעקב בזמן אמת או אוחר. טכניקה פופולארית נוספת למעקב היא שימוש בהאזנת סתר לשיחות הנערכות באמצעות טלפון ומחשב.

מי מנהל מעקב אחר אנשים?
עקרונית, כל אדם יכול לנהל מעקב, אך כמובן שלא מובטח כי אותו מעקב יהיה סמוי- חוסר מקצועיות של אדם שאיננו מוסמך "מגלה" אותו בפני הנעקב ברוב הפעמים, וגם אם לא, סביר להניח כי אדם שאינו מומחה בתחום לא יצליח להשיג לתוצאות אמינות וראיות חותכות. שימוש בחוקר פרטי מקצועי מבטיח את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, אשר מתועדות בציוד מתקדם המשמש כראייה לכל דבר. אנו מבטיחים לספק לכם מעקב מקצועי, אמין ובמחירים המשתלמים ביותר- אז בחרו בנו והבטיחו לעצמכם את האמת. 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר