חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

כינוס נכסים

כינוס נכסים הוא הליך אשר במסגרתו מורה כונס הנכסים הראשי לעקל רכוש של חברה או אדם פרטי כתשלום על חובות אשר לא שולמו. לרוב, כונס הנכסים יהיה עורך דין או רואה חשבון אשר יש לו ניסיון בכל הנוגע לפשיטת רגל, כאשר גמולו יהיה אחוז מסוים משווי המכירות של הנכסים.

מה תפקידו של כונס נכסים?
תפקידו של כונס הנכסים הינו מימוש הפוטנציאל הכספי של הרכוש אשר לרוב יעשה על ידי משכון או מכירות פומביות. לדוגמא, אם אתם בני זוג שלקחתם משכנתא על דירתכם ולא עמדתם בתשלומים ולא נענתם להתרעות החוזרות של הבנק, יפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל אשר ימונה אדם שתפקידו הוא כונס נכסים וזאת כדי לממש את מחיר המשכנתא. לרוב, כונס הנכסים במקרה זה יהיה עורך דין המייצג את הבנק ויהיה אחראי למכירת הנכס הממושכן.

מה תפקידו של החוקר הפרטי?
במקרים רבים אדם אשר יודע כי רכושו עלול להיות מעוקל מסתיר חלק גדול מהרכוש או מעביר אותו על שם מישהו אחר על מנת שלא יוכלו לגעת בו. במידה והינכם חושדים כי נכסיו של האדם מוסתרים מומלץ להיעזר בשירותיו של משרד חקירות, חוקר פרטי יוכל להתחקות אחר האמת ולגלות האם אכן קיימים נכסים מוסתרים או האם ישנם נכסים גדולים שהועברו על שם מישהו אחר ממש לאחרונה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר