חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מה עלות חוקר פרטי?

רבים הם ה"צרכנים", כול אותם אנשים פרטיים וחברות אשר נזקקים באופן קבוע או באופנים משתנים לשירותיו של חוקר פרטי בעל ניסיון, יכולות, וכישורים. לאחר שכול אותם מבקשי שירות מתחילים ללמוד את הנישה הם מגלים לא פעם פערים לא קטנים בעליות בין חוקר לחוקר. התופעה אינה ייחודית רק לעולמם של החוקרים הפרטיים או לעולם החקירות בכלל אלא מדובר בתופעה ידועה ומוכרת בעולם העסקים ובין אנשי מקצוע בכלל.

כאשר באים לבדוק עליות של חוקר פרטי חשוב לבדוק גם לגבי הכשרות של אותו חוקר, באיזה בית גידול הוא גדל, צבא, משטרה, שרותי בטחון אחרים האם הוא היה חוקר בכיר או חוקר בתחילת דרכו, האם יש הצלחות והמלצות שהוא צבר לזכותו במהלך השנים והאם אותו שרות שאנחנו צריכים הוא באמת אותו עולם חקירות שהחוקר מתמחה בו ומוכשר בו יותר מכול אחד אחר.

המחקר המקדים והתאמת משרד החקירות ובתוכו את ה
חוקר הפרטי למשימה המיוחדת חשובים הרבה יותר מהמחקר על העלות או סקר המקדים. אין ספק שגם למחיר יש חשיבות ושהוא רלוונטי אבל התאמת החוקר על מכלול כישוריו למשימה הספציפית זהו השלב המרכזי ביותר והנכון ביותר בבחירת החוקר הפרטי. בין כול אותם חוקרים מתאימים בהיבט הכישורים והניסיון צריך לעמוד על הבדלי העלויות.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר