חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקר פרטי למעקב

מחפשים חוקר פרטי למעקב? הגעתם אל המקום הנכון! שירות מעקבים הינו שירות הניתן כחלק ממכלול שירותים שכל מטרתם להגיע לחקר האמת ולהביא את מירב הראיות שיעזרו לכם להתנהל בצורה מקסימאלית.  ביצוע של מעקב לצרכי מידע, אינו דבר הכרחי, לעיתים ניתן לוותר על מעקב ולבצע שירות אחר אשר יכול להביא לתוצאות טובות יותר, מדויקות יותר ולעיתים גם בפרק זמן קצר יותר.

 

צוות חוקרים מיומן משתמש במגוון של אמצעים טכנולוגיים אשר משמשים לו כעזר בעת המעקב. הציוד הטכנולוגי מאפשר לצוות להביא את ההוכחות ולהצליבן ככל הניתן עם חשדות אחרות שעולות בנוגע לאובייקט. חשוב לבחור במשרד חקירות או חוקר פרטי אשר מתמחה במעקבים, ניסיון פה זה שם המשחק – שירותי מעקב שניתנים על ידי חובבנים, יכולים לחשוף אתכם ולהביא לתוצאות הרסניות ובלתי הפיכות. על כן חשוב להיעזר באדם בעל רישיון לחקירה פרטית שעבר מבחנים וכן קורס חוקרים פרטיים.

 

לא כל חקירה מחייבת ביצוע מעקבים – חייבים להתאים את המעקב לאופי האירוע ולחשדות שעולים. עם זאת ניתן להתאים שירותי מעקב לכל סוגי החקירות, בין היתר גם ל: חקירות בגידה, חקירות כלכליות, חקירות מס, חקירות פליליות ועוד. לעיתים לשם ביצוע המעקב, חייב משרד חקירות להפעיל מספר עוקבים, אשר חייבים לפעול בתיאום מקסימלי.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר