חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

העלמת מס

העלמת מס היא למעשה גניבה, גניבה הפוגעת בסופו של דבר באזרחים של ישראל, בחינוך, בביטחון, ברפואה ובנזקקים. מעלימי המס נוטים לחשוב כי אין הם פוגעים באף אחד והם רק משאירים את מה ששייך להם ולא נותנים אותו למדינה ה"עשירה". אך למעשה תשלומי המס החסרים הללו יורדים מתקציב המדינה וגורמים לכך שאין מספיק כסף כדי לממן עוד תרופה לסל התרופות או להגדיל את תקציב הרווחה ולעזור לנזקקים.

נקיטת צעדים כנגד מעלימי המס
מדינת ישראל עומדת בפני מאות תיקים הנוגעים ל
חקירות מס בכל שנה וכן מאות נוספים שעליהם לא דיווחו ולכן הוקמה רשות המיסים שמטרתה היא להלחם בתופעות אלו. לרשות המיסים מחלקת חקירות ומודיעין העובדים באופן שוטף על חקירות וביקורות פתע שמטרתן גילוי מעלימי המס. בנוסף יצאה הרשות בקמפיין הסברה הנועד לחזק את המחויבות הציבורית לתשלום מיסים.

מה תפקידם של החוקרים הפרטיים?
מדינת ישראל עומדת בפני כמות גדולה ובלתי אפשרית של מעלימי מס ולכן לעיתים נשכרים משרדי חקירות על ידי גופים מדיניים על מנת לעזור ב
חקירות מס. חוקר פרטי שנשכר למטרה זו נעזר ביועץ מס המתלווה אליו בבדיקת הספרים של חברות וגופים ומציאת ראיות ופרטים שלא מסתדרים. חוקרים פרטיים יודעים כיצד להשיג את הראיות הדרושות שיביאו להעמדת מעלים המס לדין ולעשות זאת בצורה חשאית שלא תאפשר לנחקר להתכונן מראש ולהעלים ראיות.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר