חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חשיבות איסוף מודיעין עסקי

פיתוחים טכנולוגיים, גלובליזציה ומהירות העברת המידע הובילו לכך שהשוק העסקי היום הוא תחרותי מאי פעם. העולם הפך לכפר גלובלי וכל מוצר ניתן לייבא או לייצא כך שהתחרות אינה כוללת רק עסקים באותה נישה ובאותה מדינה אלא מתפרשת על פני העולם כולו. בכדי שעסק חדש יוכל להיכנס לשוק ולהתברג בו בצורה טובה או בכדי שעסק קיים יוכל להמשיך להיות צעד אחד לפני המתחרים יש לבצע איסוף מודיעין מדי תקופה.

מה זה מודיעין עסקי?
המודיעין העסקי הוא מידע נרחב על המתחרים. מידע זה כולל מוצרים, שירותים, פיתוחים טכנולוגיים חדשים, שיטות עבודה, פעולות אסטרטגיות ואפילו הפעולות שננקטות על מנת להעלות את המורל של העובדים. מודיעין העסקי עוזר לחברה לנתח את השוק ולתכנן צעדים ופעולות אסטרטגיות שיובילו את חברה לראש החברות המובילות.

כיצד להשיג מידע על עסק?
המידע של החברה הוא הנכס החשוב ביותר שיש לה ולכן מידע זה נשמר בצורה הטובה ביותר החל מכספות וקבצים פרטיים ועד להחתמת עובדים על הסכם סודיות נוקשה. הדרך היחידה לאסוף את המידע הנחוץ הוא על ידי בעל מקצוע,
חוקר פרטי יודע כיצד לתחקר אנשים מבלי שידעו כי הם מתושאלים, כיצד להסתנן לתוך ארגון ולגלות פיתוחים חדשים וגישות אסטרטגיות וכל זאת מבלי להתגלות ומבלי שהחברה תחשוד כי המידע נפרץ. בבחירת משרד חקירות יש לבחון כי הוא פועל ברישוי, עובד לפי החוק ואינו פועל בשיטות מפוקפקות להשגת המידע.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר