חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

כיצד להתכונן לתיק גירושין?

בעידן בו אחוז גדול מבין הזוגות הנישאים מתגרשים ומוסד הנישואים קל יותר לפירוק מאי פעם יש לדעת מראש כי הליך זה הוא קשה ומכוער ואף פוגע. בהליך גירושין, בעיקר אם הפרידה נגמרה כתוצאה מ בגידה בבן זוג, נוטים הצדדים לנקמנות ולעיתים רבות משקרים בנוגע לנושאים שיכולים לפגוע בזכויות הצד השני.

הפללה כצעד אסטרטגי
במקרי גירושין רבים מוצא עצמו אחד מבני הזוג מופלל על ידי הצד השני ללא יכולת לעשות דבר בנוגע לכך. בחקירות גירושין ניתן לראות פעמים רבות כי נגד אחד הצדדים הוצא צו הרחקה בתואנת התעללות פיסית או נפשית, התעללות היא בין שני הצדדים ומאחורי דלתיים סגורות ולכן עד לבירור מול בית המשפט יכול הצד המופלל למצוא עצמו ללא קורת גג או יכולת לראות את ילדיו.

כיצד חוקר פרטי יכול לעזור במקרי הפללה?
בכדי להימנע ממצב של הפללה ואף למנוע אותה מראש מומלץ עוד לפני פתיחת תיק הגירושין ליצור קשר עם משרד חקירות. חוקרים פרטיים מכירים את תהליך הגירושין את הצעדים הנואשים שאנשים לעיתים נוקטים ולכן הם יודעים כיצד לנקוט בפעולות מונעות וכן להביא ראיות למשפט שיעזרו לכם להוכיח את עמדתכם. הדרך הטובה ביותר לגילוי האמת היא בעזרת הקלטה, ניתן להקליט שיחה טלפונית או שיחה פנים מול פנים וכך להציג ראייה חותכת לגבי דברי השקר. חוקר פרטי יודע כיצד לדובב את הצד השני מבלי להיות שקוף בכוונותיו או לגלות כי הוא מוקלט וכך יעזור החוקר להביא לניצחון בתיק.

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר