חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

כיצד יש לבחור משרד חקירות?

אתם חושבים לפנות למשרד חקירות? כנראה שיש לכם סיבה טובה לכך; אם יש לכם שאלה או שאילתא בנוגע לכדאיות העניין, אולי רצוי להתייעץ עם עורך דין בנושא הנידון, כדי לדעת מה אפשר לעשות בעתיד תוך נגיעה בהיבט המשפטי עם המידע שנצטבר במהלך החקירה. למעשה, משרד חקירות מוסמך לחקור בכל דבר, אולם רצוי לפנות לבלש שיש לו את המומחיות הממוקדת בתחום החקירה הרצוי; זו יכולה להיות חקירה כלכלית, חקירה של בגידה בבן זוג, גניבה מהמשרד, הונאה, איתור אנשים או כל דבר אחר.

משרד חוקרים – מי הם החוקרים?
החוקר חייב להיות בעל הסמכה מיוחדת לכך; הוא לא חייב להיות בעל תואר או ניסיון בחקירות במשטרה בהכרח, אולם ישנם תנאים בסיסיים לקבלת רישיון חקירות: עליו לסיים 12 שנות לימוד, אזרח ותושב ישראל, עליו להיות בעל ניסיון בחקירות תחת ליווי צמוד של חוקר מורשה לאורך שלוש שנים, וכמובן – עבר מבחני אתיקה ובחינות בדיני ישראל מטעם משרד המשפטים.

למצוא חוקר פרטי המומחה לענייכם
אתם יכולים להיות בעלי עניין לחשוף מידע מסוים, למען אינטרס מסוים; על החוקר לעשות זאת באופן חוקי ומקצועי – עליו לתכנן בדיוק את קו החקירה שלו לטווח הזמן הקצר ולטווח הזמן הארוך, לתאם את אופי החקירה ואת מסירת הפרטים למזמין החקירה, ולטפל מול בית המשפט במקרה הצורך – כמו גם להיות מוזמן כעד.

לקבל המלצות
מעבר למודעות הרבות המפורסמות באמצעות המדיות – אינטרנט, עיתונים ועוד, רצוי לקבל המלצות לגבי החוקר שיתאים עבורכם. על מקצוענות לא מוותרים, זהו המפתח להצלחת החקירה והאפשרות לסמן צעד -צעד בהצלחה. משרד חקירות שיש לו ניסיון רב ומוכח בתחום הרצוי הוא העדיף ביותר – על פי ההעדפות של מזמין העבודה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר