חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חנות בילוש

כבר ברגעים אלו ממש, יכול להיות שאתם נעקבים על ידי קראקר, בלש או כל אחד אחר. לעתים, המציאות עולה על כל דמיון, ולבלשים נדרש ניסיון רב כדי להתחקות אחר עקבותיו של מישהו. על מנת לייעל את אמצעי הבילוש מלבד ההיגיון הבריא של הבלש והניסיון, עומדות בפניו אפשרויות שונות, שאת רובן ניתן למצוא בחנות. החנות מהווה מקום שמשמש לעדכון בפיתוחים האחרונים בתחום הבילוש. מוצרי בילוש יכולים להיות מצלמות, מכשירי הקלטה למיניהם, מכשירי ציתות, תוכנות למעקב באמצעות המחשב, טלוויזיות במעגל סגור ועוד. מוצרי הבילוש יכולים לשמש אמנם את כולם, אך יש להשתמש בהם בתבונה.

שימוש יעיל במוצרי בילוש
כל אחד יכול להפוך לבלש ליום אחד בכדי לעקוב אחר אדם מסוים לצרכיו הפרטיים. אפילו אם הוא יתמצא בהפעלת המוצרים ובאפשרויות העומדות בפניו לשימוש באביזרים, עדיין עליו להיות בקיא בחוקי המדינה כדי שלא לעבור על החוק, כמו למשל – חוק יסוד כבוד האדם וחירותו ועוד, כאשר הוא חודר לפרטיותו, מצותת באמצעות מכשירים ללא ידיעת שני הצדדים ועוד. לא רק שראיות למשפט אלו לא תתקבלנה בבית המשפט, אלא שאם ימצא כי נעברה עבירה על החוק, היא תיענש בהתאם. כך חוקרים פרטיים חייבים להיות כפופים לחוק אף שיש להם רישיון לחקירה הם אינם מעל לחוק.

שירות שהוא יותר מחנות
בחנויות בילוש ניתן לקבל גם שירותי ייעוץ מעבר לשירותי המכירות. ניתן להתרשם מן הציוד, לבחון אותו ולהתרשם ממנו כשהוא בפעולה.כך ניתן להתנסות בו בחינם ולהבין אם זה נדרש למשימה. החנות יכולה להיות וירטואלית או קיימת באופן מוחשי, ומאחוריה עומדים מוכרנים בעלי ידע בבילוש, בביטחון וחקירות בדרך כלל. רצוי לפנות לחנות בילוש שבה ישנה התמחות לתחום הנחקר וישנו מכשור מתאים. 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר