חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקר כלכלי

בחקירה כלכלית, מטרת חוקר פרטי היא לחקור נושאי ריגול עסקי, פרטי (בין בני זוג), וכן חשיפתן של גניבה ממקום העבודה או מעילות של עובדים או מנהלים, כמו גם עובדי ציבור. יש צורך במציאת פרטים רבים ככל האפשר לגבי אותם הגורמים הנחקרים. האדם ההדיוט יכול להקדיש מזמנו ולעשות זאת, אולם יתכן שלא יהיה בקיא בכל היכולות העומדות לרשותו לצורך העניין (מכשור אלקטרוני, הבנה בתוכנות, תיעוד חוקי של ראיות ועוד). בנוסף, יתכן שמזמין החקירה לא יכול להיות החוקר מטבע הדברים כדי להעמיד את הסדר על כנו וכביכול לשמור על מציאות "רגילה". 

מהו המידע המאותר באמצעות חקירות כלכליות?
חוקר יכול למצוא כתובות מגורים ומקום העבודה, בעלות על נכסים שונים ניידים ודלא ניידים – איתור רכבים כולל כלי טיס ושיט ובעלות על נכסים שנמצאים בארץ ובעולם. על אותו משקל שבו ניתן "להעלים" בעלות על נכסים מסוימים כדי להימנע מתשלומי מיסים, מזונות ועוד הן החזקות של חסכונות, ביטוחים וקרנות פנסיה העומדות לרשות אותו נחקר. יכול להיות שלאותו נחקר ישנה שותפות או בעלות על חברה או מספר חברות, דבר שיכול להעניק לו זכויות כלכליות הניתנות למימוש או מניות בחברה. חשבונות בנק יכולים להיות מנוהלים בארץ או בחו"ל וגם תחת שם של בעלים אחרים – חוקר פרטי מנוסה ערני לנושאים אלו ויש לו האמצעים לעלות על השיטה, מתוחכמת ככל שתהיה ולהצליב את הנתונים על גבי לוח אחד.

באילו מצבים לדוגמה נהוגה חקירה כלכלית?
בזמן הליך גירושין, חקירה כלכלית יכולה לגלות את נכסי בן הזוג וחשבונות הבנק אותם הוא מחזיק. האפשרויות הכלכליות העונדות לרשות הצדדים פעמים רבות יכולות לקבוע את האופן שבו ייסגר התיק. ישנן חקירות הרמת מסך כשבעל חברה חייב לאדם מסוים סכום כסף רב, ישנן חקירות שבודקות על פי נתוני העסקים המתחרים כשירות של פתיחת עסק מסוים במקום ובתזמון הנכון ועוד. 

מקרה בוחן בתחום הנדל"ן
א´ החלה בהליך גירושין מבעלה ח´, וזאת לאחר שהיחסים עלו על שרטון. בעת הליך הגירושין, הציג בעלה מצג שווא על-פיו החברה שבבעלותו איננה מרוויחה כסף וכי הרכוש עליו ידעה אשתו כמעט ואיננו קיים.

א´ שתהתה כיצד הדבר ייתכן לאור איכות החיים עליהם שמרו לאורך השנים, ביקשתה את עזרתו של עורך דינה לענייני מקרקעין עמו היה הבעל בהתקשרות עבור עסקאות השקעה כאלו ואחרות. מתשובותיו המגמגמות עלה החשד שמא עורך הדין היה מעורב במספר עסקאות נדל"ן עליהם לא ידעה האישה, ועל-כן היא שכרה את שירותיו של חוקר פרטי.

במהלך החקירה התברר כי בעלה קנה מספר נכסים ורשם אותם על שם ילדיהם המשותפים. הילדים שכלל לא ידעו במה היו שותפים, למעשה סייעו לאב להסתיר נכסים בהם היה חייב להתחלק עם מעמד הגירושין.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר