חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

גניבות פרטיות חקירות

בעלי עסקים רבים מסתייעים בשירותיהם של חוקרים פרטיים כדי לעקוב אחר התנהגותם של מוסמכים בעסק שלהם וכן עובדים מתחתיהם ובכדי להבין האם אלו מחרחרים פעולות הונאה לעסק וגורמים לו להפסדים – בין אם בתחום יחסי הציבור והן אם בתחום הכספי. כך גם אנשים פרטיים שמעסיקים למשל עוזרת או עוזר בית כמו גם שמרטף או שמרטפית אשר נחשדים בהעלמה של כספים מהבית או גניבות אחרות כמו גניבה מחנויות ועוד. לעתים האובייקט הנעקב ידוע ומוכר, ולעתים זהו אדם פלוני שיש לעמוד על הזהות שלו, ולמצוא עדויות מפלילות על מנת שיהיה ניתן לנקוט צעדים משפטיים כנגדו. 

תצפיות ומעקבים
לכל שטח יש את ההתמחות שלו: אם זוהי חקירה בשטח הדורשת מעקב סטטי או אקטיבי, אם זו חקירה פרונטלית, בין אם זו חקירה אישים למציאת סימני בגידה ואישוש החשדות, אם זו חקירה דרך הרשת ועוד. ישנם חוקרים שיש להם את היכולת ואת האמצעים לבדוק בכל שטח מתבקש. כל שטח דורש שיטות חקירה משלו, ואת הציוד המתאים לו. למשל להאזנה ולציטוט יתאים ציוד האזנה מתאים ונדרש הידע הבסיסי על מנת להפוך את זה לחוקי וקביל בידי בית המשפט ( האזנת סתר הינה עבירה על פי חוק, אלא אם אחד הצדדים מודע לכך). התצפיות והמעקבים נעשים על פי רוב באופן חשאי ולא תמיד אדם אחד מספיק למעקב, על כן יש לעמוד על כך כי למשרד החקירות הממונה יהיו כל המשאבים הדרושים לחקירה.

גניבות קבועות או חד פעמיות?
לעתים נעשות גניבות במקומות עבודה למשל או במקומות אחרים של תיקים פרטיים, פנקסי צ´קים, כרטיסי אשראי, מכשירי טלפון ניידים ועוד. ראשית, במקרים אלו רצוי לבטל את אמצעי התשלום, ולפנות ללא היסוס לחוקר פרטי שיפתור את העניין, במיוחד אם הוא חוזר על עצמו.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר