חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירת מקרי גניבה מהעבודה

כל אחד לפעמים גונב רכוש מהעבודה, בין אם מדובר במהדק סיכות, נייר צילום או עט. גניבה מהעסק יכולה להיות פועל יוצא של הונאה או פריצה לעסק, אולם הרבה פעמים מדובר דווקא על גניבה שבה מעורבים עובדי החברה עצמה. בגניבות מן הסוג הזה, מופעל לעתים הביטוח ואז מוזמנת חקירה פרטית. הרבה פעמים סוג כזה של חקירה פרטית מנוהל על ידי משטרת ישראל או על ידי כוחות בטחון והצלה, כך שחוקר פרטי עומד בקשר עם אותם גורמים רלוונטיים על מנת להשיג חוות דעת כזו או אחרת, גיבוי למעקב או דיווח שוטף מהשטח.

הקשר בין תביעות נזיקין לחקירה פרטית
ככל שהלקוח של החוקר הינו בעל העסק, הרי שעליו למצוא ראיות שמפלילות את מבצע העברה, בין אם הינו עובד משורותיו ובין אם הוא אדם חיצוני. כשהחוקר הינו בא- כוחה של חברת הביטוח, הוא מופעל כדי לבדוק באם לא כוונה כאן הונאת ביטוח ודיווח – שווא לביטוח במטרה להרוויח מהתביעה את הערך המבוקש. בין חקירת אירוע גניבה או חקירת הונאה, החוקר מנהל חקירות גלויות וסמויות, באופן שיאפשר לו להגיש את הממצאים בבית המשפט כשהם קבילים על פי החוק. הקפדה על החוק בחקירות פרטיות מהווה מעלה חשובה ביותר ברפרטואר של החוקר.

מעילות עובדים
מעילות עובדים  מבצעות באופן שיטתי וכשכבר מבחינים בהן הן עלולות להגיע למאות אלפי ולמיליוני שקלים. על- כן, ברגע שהברזל חם- יש להכות בו, ולהזמין שירותי חקירות. כוח העבודה כיום מורכב מעובדים לא מיומנים המשתכרים משכר מינימום, או עובדים מקצועיים אשר ידם חפצה בכל – החוקר יוצר קלסתר לכל עובד ועובד על פי דפוסי עבודה שהובילו בעבר למציאתם של חשודים, והרבה פעמים ניסיון של חוקר פרטי עושה את ההבדל בין האדם הפרטי לחוקר מיומן ומקצועי.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר