חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מצלמה מעקב

עולם החקירות התפתח מאוד במקביל להתפתחות הטכנולוגיה. מאז המהפכה התעשייתית הטכנולוגיה הלכה והתפתחה בקצב מסחרר והביאה עמה חידושים רבים. הנושא של חקירות פרטיות תפס גם הוא תאוצה גדולה בארצנו הקטנה. עם עליית מקרי הגירושין והבעייתיות של קבלת גט צריכים פעמים רבות להוכיח את סיבת הגירושין ומשתמשים לצורך כך בשירותיו של חוקר פרטי. חוקר פרטי מוצלח יהיה בעל כל האמצעים הטכנולוגיים החדישים על מנת לתופס על חם את הבוגד.

מצלמה מעקב לחקירות
אחד האמצעים המוכרים ביותר והשמישים ביותר, שקבילים כהוכחה בבית משפט תהיה מצלמת מעקב. אנשים רבים שחושדים כי בן זוגם בוגד בהם יוכלו לתפוס אותו על חם עם מצלמת מעקב, כמו כן הורים מודאגים שלא סומכים על המטפלת, במיוחד לאור המקרים הנוראיים עליהם שמענו בשנים האחרונות, יכולים להטמין מצלמה בסיוע של חוקר פרטי שלו קיים כל הציוד הדרוש לכך והידע כיצד להשתמש בו בחוכמה. חוקרים פרטיים וחוקרי משטרה כאחד משתמשים באופן תמידי במצלמות מעקב. מצלמה למעקב היא פריט חיוני בחקירה ומשמשת כאמצעי להבאת ראיות ממשיות ומוחשיות. חוקר בעל האמצעים הטכנולוגים החדישים ביותר יכלול בין "צעצועי החקירות" הרבים שלו בוודאות גם מצלמת מעקב גלויה וסמויה כאחד.

מצלמות מעקב  - נחלת הכלל
מצלמות המעקב אינם רק נחלת החוקרים הפרטיים. בימינו ,הטכנולוגיה נגישה לכל אחד ואחת וכל אדם יכול לרכוש מצלמת מעקב. אנו עדים לנושא זה בבתי הספר בהם מותקנים מצלמות מעקב, במשרדים וגם משרד התחבורה משתמש במצלמות סמויות על רמזורים בכדי לתפוס עברייני תנועה על חם. מצלמות המעקב הגלויות יכולות לשמש כהרתעה ומצלמות מעקב סמויות מטרתן לעלות על עבירה, בגידה או עוולה כלשהי שנעשית לאדם בעל המצלמה ולהוכיח אותה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר