חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירה פרטית

חקירות בימינו נגישות לכל אדם. אנו בעידן בו החקירות אינן רק בתחום הממשלתי והמשפטי ותחום החקירות הפרטיות תפס תנופה גדולה בשנים האחרונות. כל אדם שחש כי אשתו בוגדת בו, כי הוא רוצה לתבוע מישהו בנוגע לרשלנות רפואית, כי בן זוגו מנהל חיים כפולים – יכול לשכור את שירותיו של משרד חקירות.

בחירת חוקר פרטי
אם אכן נקלעתם לסיטואציה בה אתם זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי חשוב מאוד לברר את כל הפרטים לפני. חשוב לבחור אדם בעל ניסיון, רציני, מקצועי ואמין. מלבד השיטה הידועה בכל תחום של "פה לאוזן" והמלצות מחברים יש לבדוק את פעילותו של החוקר בפועל. האם לחוקר יש רישיון תקף? מה דרכי הפעולה של החוקר? באיזה ציוד הוא ישתמש במהלך חקירתו? כיצד ישמור על דיסקרטיות? האם נתקל במקרים דומים לשלכם וכיצד התמודד איתם בעבר?

חקירה בנושא בגידה
חקירות פרטיות רבות עוסקות בבני הזוג ובחשש לבגידה מצידם. פעמים רבות רוצה הצד הנבגד להעמיד את הבוגד במקומו או פונה לחוקר פרטי עקב נושאים משפטיים, כגון גט; קיים הצורך להביא הוכחה ממשית לבגידה. מדובר במצב עגום שבכדי להתמודד איתו דרוש חוקר מנוסה שיודע כיצד להתמודד עם הנושא בצורה הטובה ביותר וברגישות המתאימה לנושא. שיטת החקירה צריכה להיות מקצועית, ממוקדת, מפורטת וסמויה. הציוד של החוקר הוא חלק חשוב בעניין כי לפעמים התיעוד הצילומי יכול להוות את ההוכחה החותכת למעשה.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר