חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

בילוש

גשש- בלש בפעולה- פותר כל תעלומה! מה עושה הבלש? עוקב ומוצא מידע ופתרונות לשאלות ולמשימות שלשמן השכיר את שירותיו. בלש משטרה – בדרך כלל לובש בגדים אזרחיים (גם בלש של משטרה צבאית), חוקר פרטי הוא אדם המתפרנס מביצוע חקירות לפי הזמנה.

מהי מלאכת הבילוש
מלאכת הבילוש מונה בין השאר את המעקב המתבצע בזירה ולאחר חשוד. מבצע המעקב מתקין בזירה אמצעי בילוש או כאלו המותקנים עליו, ובעזרת המידע המתקבל פותר תעלומות. הרבה פעמים לא כל מרכיבי הפאזל נמצאים בתמונה, ועל הבלש להסיק לגבי ההקשרים האפשריים בצורה לוגית, ולמצוא את ה"חתיכה החסרה" הרלוונטית לפענוח- גם אם לא כל הפרטים ידועים. לצורך המעקב, על החוקר להיות בקיא בתפעול האמצעים העומדים לרשותו, בכדי להתמודד במקרה של תקלה או למנוע מהאמצעים מלהיחשף. כמובן שעל אופן הבילוש והצגת הפרטים הנעקבים להיות חוקיים- ושאינו פוגע בצנעת הפרט או בחוקים אחרים.

כיצד הבילוש מתבצע?
הבילוש מתבצע על- ידי אנשים בעלי תפקידים שונים ומוגדרים. חוקרים, בלשים, עוקבים, סוכנים סמויים, מפעילי סוכנים, בודקי פוליגרף, טכנאי מז"פ (זיהוי פלילי) וכו´. כולם בעלי רישיון מתאים ממשרד המשפטים- וישנם גם סייעים לבלשים אשר לומדים את המקצוע ללא רישיון, אך עוברים בדיקות אמינות מקיפות אשר יראו כי יש בהם אמינות, מקצועיות, דיסקרטיות. המידע המצטבר נאסף לחומר ראייתי בו ניתן להשתמש גם בבית המשפט.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר