חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות מס הכנסה

מהו מס הכנסה ?
מס הכנסה הוא תשלום המוטל על כל מי שיש לו הכנסה, ומטרתו להכניס למדינה כספים המוקצבים לאחר מכן לאגפים שונים- בריאות, חינוך ובטחון. לפיכך, אי תשלום מס הכנסה מהווה נזק למדינה ולתושביה. פקודת מס הכנסה מתחלקת להוראות אזרחיות ולהוראות מס הכנסה פליליות. האזרחיות כוללות אמצעי אכיפה אזרחיים ובהם קנסות לרוב הנוספים למס ואמורים להרתיע את סרבן המס מנקיטת אותה הפעולה בעתיד. פסיקות אחרונות מראות, כי בתי המשפט רואים בחומרה רבה השמטות, העלמות מס או כל התנהלות אשר יש בה עניין להתחמק מתשלום מס, דבר שיכול להגיע אף למאסר. 

חקירות מס הכנסה מתבצעות במישורים שונים
ישנם מספר סוגי מעלימי מס, ולדוגמה- חברות גדולות אשר נעזרות ברואי חשבון ממולחים, עוסקים מורשים אשר מדווחים רק על חלק מהכנסותיהם, את השכיר אשר לא משלם מע"מ (והעצמאי לא מוציא חשבונית על התשלום) ויש גם את אלו אשר מוציאים חשבוניות אך לא יכולים לשלם ולא מצהירים על המס, ומחכים עד ליום שבו תוטל עליהם הסנקציה (המעצר).

מה עושים חוקרי המס?
חוקרים מוסמכים ומקצועיים בתחום חקירות מס נשכרים ע"י גופים מדיניים לסייע להם לחקור העלמות מס בעסקים פרטיים שונים גדולים או קטנים. תפקידן לאתר תוך שימוש באמצעים שונים  את מעלימי המס ולערוך הליך משפטי הכולל קנסות, הוצאה לפועל, מעצר, משפט ועוד. 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר