חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירות ומודיעין

תחום החקירות הינו תחום מרתק המספק לקהל הלקוחות את הממצאים הנכונים והמדויקים ביותר באשר לנושאים מגוונים: מעקבים, תצפיות, איתור מידע מסוגים שונים, האזנות סתר ועוד. כיום קיים מספר רב של משרדי חקירות פרטיים המציעים שירותים הן בתחום החקירות והן בתחום המודיעין. משרדי חקירות פרטיים כוללים צוותים מקצועיים של חוקרים פרטיים, בלשים, אנשי מודיעין וטכנאים.

ביצוע משימות במשרד חקירות פרטי
משרדי חקירות פרטיים מקבלים את ההזמנות של אנשים פרטיים וארגונים. ניתן לנהל חקירה במשטרת ישראל ובמקביל גם דרך חוקרים פרטיים. השירותים של החוקרים הפרטיים הם שירותים יעילים יותר מאחר והתשומת לב שניתנת לכל תיק חקירה הינה מירבית. במהלך פיצוח של כל תיק חקירה, אנשי מכל הגזרות במשרד עובדים על הפעולות בתיק ומנסים לקבל את תוצאות הרצויות באמצעות פעולות בילוש, חקירות סמויות, צילומים נסתרים, ומבחני פוליגרף.

התייחסות לחומר חקירה
משרד חקירות פרטי עוסק בדרך כלל במספר תיקי חקירה מעטים בו זמנית. בצורה זו, אנשי מקצוע יכולים להקדיש את מירב זמנם ומאמצם על מנת למצות את הפעולות הנעשות בכל תיק ותיק. החוקרים האחראיים על ניהול התיקים נמצאים בקשר ישיר עם הלקוחות ומעדכנים אותם בכל התפתחות חדשה. בעקבות העידכונים, החקירות יכולות להיפתח לכיוונים חדשים ובאמצעות כך לשפר את סיכויי פיצוח התיק. חשוב לבחור במשרד חקירות וותיק ומנוסה על מנת לזכות לתוצאה מהימנות.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר