חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מכשירי האזנה ומעקב

בעת ביצוע מעקב סמוי, עושים שימוש חוקרים פרטיים בשלל מכשירי האזנה ומעקב. מכשירים אלו מאפשרים הקשבה, הקלטה או פיקוח אחר שיחתו הפרטית של הזולת, תוך הסתייעות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. כך, מתאפשר איסוף מודיעין אופטימלי וניהול מחקר יעיל אשר במהלכו נאספות ראיות מפלילות, על אודות פרשיות שהתבצעו בעבר או כאלה העתידות להתבצע.

אילו מכשירי האזנה קיימים?
ההתקדמות הטכנולוגית המסיבית בשנים האחרונות יצרה היצע רחב של אמצעי האזנה המוצעים לכל במחירים שווים לכל נפש. מכשירי ההאזנה השונים פועלים באמצעות אמצעי הגברה זעירים ומיקרופונים, תוך שהינם מותאמים להתקנה על טלפונים נייחים וניידים, כמו גם על מחשבים, פקסימיליה ובחללים סגורים ופתוחים. יודגש, כי המכשירים מוסווים במגוון אופנים שונים ומשונים, המקשים על זיהויים באמצעות עין שאינה מקצועית.

אילו עוד אמצעי מעקב קיימים?
לצד מכשירי ההאזנה, רווח בקרב חוקרים פרטיים השימוש באמצעי צילום מסוגים שונים, באמצעותם מבסס החוקר תיק ראיות המאמת גילויים שהתרחשו במהלך מעקב. בין אמצעי הצילום הפופולאריים ניתן למצוא מצלמות סטילס ומצלמות דיגיטליות, לצד מצלמות נסתרות הניתנות להצבה בחדר הרלוונטי, על גופו של העוקב או על גופו של הנעקב. לצידן, מסתייע חוקר פרטי גם בטכנולוגיית הGPS, המספקת מידע על אודות הנעקב בזמן אמת או בדיעבד באמצעות שימוש ברשת לוויינים.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר