חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חקירת דלקות

ישראל רוויה, למרבה הצער, במקרים רבים של דלקות והצתות מכוונות של עסקים ובתים פרטיים כאחד. עם זאת, מתקשה משטרת ישראל לטפל בתופעה בזרוע נטוייה ולרוב מזניחה תיקים שחודם אינו מכריע בין חיים ומוות. במקרים כאלו מוצאים רבים לנכון לערב משרד חקירות פרטי למטרת חקירה פרטי האירוע, גיבוש ראיות ובמקרה הצורך העמדתם לדין של האחראים לדליקה.
כיצד מתבצעת חקירת דלקות?
בידיו של חוקר פרטי מיומן מצויים שלל כלי וכישורי חקירה שאינם אפשריים לשימוש בידי האדם הפשוט. בעת חקירת דלקות, משלב משרד החקירות את מירב מאמציו בנושאי תשאול עדים; איסוף ראיות מפלילות מזירת האירוע; התחקות אחר חשודים באמצעות מעקב סמוי והאזנה; כל זאת בכדי למצות את כלל המידע האפשרי, ולתפוס את האחראים לפשע תוך איסוף הראיות המספקות לשם העמדה לדין.
כיצד יש לבחור את החוקר הפרטי הנכון במקרה של דליקה?
בישראל קיימים מגוון משרדי חקירות ושלל חוקרים פרטיים המספקים שירותיהם ללקוחות פרטיים ועסקיים. על כן, טרם הבחירה בחוקר הפרטי יש לבחון את מידת התאמתו לטיפול במקרי דלקות, תוך הסתמכות על המלצות, בחינת ניסיונו האישי של החוקר ואף תשאול לקוחות קודמים אשר סבלו ממקרי דליקה. לצד זאת מומלץ גם לוודא את המחיר המבוקש ולבצע השוואת מחירים לשם הבטחת שירות יעיל, מהיר ומשתלם.

 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר