חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איתור פרטים אישיים

רבים נתקלים בשלב זה או אחר של חייהם בצורך לאתר את פרטיהם האישיים של אחרים; זאת, הן כשמדובר באנשים שנגדם נפתח הליך משפטי ופרטיהם אינם ידועים או בבעלי חובות המסתתרים מפני נושה או מפני האדם לו הם חייבים, אך גם כשמדובר בחברי ילדות שאבדו. עבור צרכים כאלה ודומים נוצרה פונקציית האיתור בשלל משרדי חקירות פרטיים הפרוסים ברחבי הארץ, המציעה שירות מהיר ויעיל עבור לקוחות עסקיים ופרטיים גם יחד.
איך מבצע חוקר פרטי איתור מוצלח?
חוקרים פרטיים עוסקים שנים בתחום איסוף המידע באמצעות שיטות חקירה שונות ומשונות, המחייבות הסוואה וכיסוי. בין השאר, באפשרותו של כל בלש פרטי לפנות אל נחקר ללא חשיפת זהותו האמיתית או מטרותיו ולדובב אותו למסור את פרטי האינפורמציה המבוקשים. לצד זאת, משרד חקירות מיומן היטב ב"סחיטת נתונים" מקסימלית ממגוון מקורות אינטרנטיים וגלויים אחרים, כמו גם בשימוש באמצעים מתקדמים המאפשרים ביצוע מעקב סמוי איכותי.
מהי עלות איתורם של פרטים אישיים?
כידוע, שוק החקירות הפרטיות בישראל הינו חופשי ומתוך כך רשאי כל משרד וחוקר לקבוע את תעריפו הפרטי בכל הנוגע לאיתור פרטים אישיים. תוך כך, הקו המנחה עליו מתבססים מרבית החוקרים בעת קביעת עלות האיתור נעוצה בהיקף העבודה הנדרש לצורך מציאת הנתונים המבוקשים. לאור זאת, עלות איתור יכולה לנוע בין מאות שקלים מחד ועד אלפי שקלים ולעיתים גם עשרות אלפי שקלים מאידך.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר