חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

מודיעין עסקי- תחרותי

בבואנו להקים עסק בתחום מסויים בו אנו רוצים להיות מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, להכיר את התחום על כל צדדיו ורבדיו, אנו חייבים לקבל מידע ולדעת כמה שיותר על המתחרים שלנו. מהמידע החשוב על המתחרים ניתן ללמוד על אופי התחום, דרכי הפעולה העדיפות וכך להנות מייתרון יחסי עליהם. את המידע החיוני הזה אנו מקבלים על ידי חקירה אשר על מנת שהיא תיהיה מקצועית, איכותית ואמינה היא צריכה להעשות על ידי טובי החוקרים הפרטיים.

מהי מטרת החקירה הפרטית בתחום המודיעין העסקי- תחרותי? וכיצד היא מתבצעת?
החקירה הפרטית מתבצעת על מנת לקבל ידע, להבין מהם דפוסי ההתנהגות המקובלים בתחום, מהם סכומי הרווחים הממוצעים בתחום ועוד. החקירה מבוצעת על ידי בדיקה של רשימות לקוחות של מתחרים בתחום, בדיקה של נכסים שנמצאים בבעלותם, גובה המחזור הכספי שלהם, ועוד אלמנטים רבים אשר נבחנים בקפידה לצורך איתור המידע הנדרש.

מודיעין עסקי- היתרונות
תהליך של חקירה פרטית של השוק טרם הקמת עסק חדש יאפשר לכם ללמוד מהי אסטרטגית השיווק העדיפה של המוצרים והידע שלכם, מיהם קהל הלקוחות העיקרי שלכם, מיהם הספקים המועדפים ביותר בתחום ועוד ועוד מידע רלוונטי שיעזור לכם וימנע מכם עשיית טעויות שכבר נעשו על ידי המתחרים. בכדי לקבל עוד מידע על תחום זה ניתן לגשת לקורס מודיעין עסקי.

 

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר