חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

ייעוץ בטחוני לחברות וארגונים

המצב הבטחוני במדינת ישראל מצריך מבעלי עסקים רבים הערכות ותכנון מדוייק של אבטחה מקיפה לעסק שלנו. אופי האבטחה תלוי בגורמים שונים כמו מיקום העסק, קהל לקוחותיו והמלצות הצבא והמשטרה, אך כייון שלחברות פרטיות קשה יותר קבל את המלצותיהם של גורמי הביטחון כמו הצבא והמשטרה,  חברות חקירה פרטיות יוכלו לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.

חברות חקירה אלה בעזרת יכולות המחקר שלהם בתחומים שונים יכולות להמליץ לכם על אפשרויות מיגון שונות כמו מצלמות אבטחה, רשתות האזנה לטלפונים, אבטחה פיזית בכניסה לעסק ועוד אופציות שונת של אבטחה מקצועית.  באפשרותן של חברות החקירה הפרטיות להכשיר קציני ביטחון אשר יתאימו במיוחד לעסק הרלוונטי.

חברות אשר מתעסקות בתחומים סודיים או שפעילותם היא במיקום גאוגרפי בעל סיכון גבוה לעובדי החברה ישנה חשיבות עילאית לקיומה של מערכת אבטחה מקצועית, יעילה ואמינה. משרד חקירות מתאים אשר ממוקצע ביותר בתחום  הייעוץ יאפשר לכם לקבל את הידע המקצועי ביותר בתחום ולספק לעובדיכם את מידת האבטחה הגבוהה ביותר

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר