חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

גילוי האזנות סתר

האזנת סתר בהגדרתה הינה פיקוח, הקלטה או הקשבה לשיחת הזולת בלי שניתנת ההסכמה לכך על ידי אחד מדוברי השיחה. האזנות הסתר נעשות ברוב המקרים בחדרי מגורים, רכבים או משרדים, תקשורת ממחושבת, טלפונים ופקסימיליה, וזו מתבצעת בדרך כלל באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, כאשר בין השאר נעשה שימוש במכשירי הקלטה סמויים וברכיבים אלקטרוניים שונים.

אילו אמצעים קיימים לצורך האזנות סתר?
התקדמותה המואצת של הטכנולוגיה לאורך השנים האחרונות יצרה היצע רחב של אמצעי האזנה הפועלים על בסיס מיקרופוני או אמצעי הגברה זעירים אחרים, כך שכיום יכול בעצם כל אדם לרכוש אמצעי האזנה איכותיים ויעילים במחירים שאינם גבוהים. אמצעי האזנה אלה ניתנים להתקנה על שלל סוגיי הטלפונים, נייחים וניידים גם יחד, כמו גם על מכשירי פקס, מחשבים, חללים סגורים ואף מרחבים פתוחים. הקלות שבה ניתן להציב ציוד האזנה ולעשות בו שימוש, תוך הסוואתו באופן המקשה על זיהויו בעין שאינה מהוקצעת- מהווה סכנה ממשית לפרטיותם של אנשים רבים. 

כיצד ניתן לגלות האזנות סתר?
בכדי לערוך בדיקה למניעה ולגילוי של האזנות יש לשכור את שירותיו של חוקר פרטי המומחה בתחום האזנות הסתר. חוקר פרטי מקצועי יבצע בדיקה מקיפה לגילוי האזנות סתר בטלפונים סלולאריים וקווים, מחשבים ניידים, פקסימיליה, חדרי ישיבות, משרדים ולמעשה כל חלל מגורים או עסקי. זאת, תוך שימוש במכשור אלקטרוני מתקדם והענקת פתרונות למניעת האזנות עתידיות.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר