חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

איתור אנשים

פניות רבות המגיעות למשרד חקירות פרטיות עוסק בצורך לאתר אדם אשר אבדו עקבותיו וכל ניסיון להתחקות אחר מקום המצאו העלאה חרס. איתור אנשים יכול להיות משתי סיבות- האחת היא אדם קרוב שנעדר ויש חשש לשלומו והסיבה השנייה היא איתור אדם על מנת להביאו לדין עקב גניבה או מרמה.

כיצד עוזר חוקר פרטי?
פניה לחוקר פרטי היא הדרך הטובה ביותר לוודא כי אכן ייעשו כל המאמצים למציאות אותו אדם נעדר. חוקרים פרטיים בעלי ניסיון בתחום יודעים כיצד ללכת אחר מסלולו של אותו אדם, לשאול עדי ראייה את השאלות הנכונות ולתחקר אנשים מבלי שיהיו מודעים לכך. כמו כן חוקרים פרטיים נעזרים בציוד מעקב אשר אין לאזרח מן השורה וציוד זה בא לעזר רב כאשר יש צורך במעקב סמוי כפתרון הטוב ביותר לזיהוי בטוח.

מדוע לפנות לשירותיו של משרד חקירות?
מרבית האנשים פונים לשירותיה של המשטרה בנושאים של איתורי אנשים אך יש לזכור כי המשטרה אינה יכולה להקדיש את כל מאמציה ולהמשיך תקופה ארוכה בחיפוש אחר נעדר ולכן מומלץ לפנות גם למשרד חקירות. חוקרי המשרד מקבלים תשלום על מציאת אותו אדם וזו למעשה העבודה שלהם ולכן תוכלו להיות בטוחים כי ייעשו כל המאמעים ויינקטו כל הדרכים על מנת למצוא את הנעדר.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר