חקירות, חוקר פרטי, חוקרים פרטיים
צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
משרד חקירות
חוקר פרטי
חקירות גירושין
חקירות כלכליות
חקירות בינלאומיות
מעקבים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
בגידה
חקירות ביטוח
חקירות קניין רוחני
חקירות פליליות
חקירות מחשב
חקירות מס
איתור נעדרים
איתור חייבים
מודיעין עסקי
הרצאות
אבטחת מידע לעסקים קטנים
האזנות סתר
חקירות גניבות והונאות
מעקב אלקטרוני GPS
איתור כספים
רקע טרם התקשרות
איתור נכסים
איתור יורשים
איתור מספרי טלפון
הטרדות טלפוניות
טייפ דיגיטאלי זעיר
ציוד Spy Shop
הסלקת מצלמות
ילדים ואינטרנט
איתור כתובת ומקום עבודה
גילוי האזנות סתר

חוקרי מס

החוק מחייב את כל תושבי מדינת ישראלים עצמאים ושכירים כאחד לשלם מס בעת קניית מוצרים ובקבלת משכורת הם צריכים להפריש מס הכנסה מגובה משכורת הנקבעת לפי החוק. בדרך כלל חוקרי מס הכנסה מקבלים מידע מקדים על אדם שמעלים מס ועליהם לבדוק את הטענות המובאות כנגדו באמצעות חקירה או מעקב.
 
היכן משתלב משרד החקירות?
מטרת חברת החקירות לחשוף העלמות מס באמצעות מכשירי מעקב מתקדמים ובאמצעות מכשירים דיגיטאליים שיכולים לתת אינדיקציה ולאפשר כיוון חקירה מוצק עם יותר ראיות. חקירות על רקע הונאות כלכליות מתרחשות בעיקר בשוק הציבורי ובשוק העסקי. משרדי חקירות בדרך כלל עובדים עם גופים ציבוריים ועם המדינה והמשטרה ומבצעים את החקירה כמשרד חיצוני.

כיצד לבחור חוקר?
חוקר פרטי טוב מזהה כיווני חקירה ומסוגל לתחקר אנשים מבלי שהם יוכלו לדעת שהוא דולה מהם מידע ולמעשה הוא חוקר שמטרתו היא להשתמש בהם כצינור מידע. היכולת להוציא מידע מאנשים ולחבר את כל החתיכות בפאזל תוך כדי חשיבה אנליטית ויכולת הסקת מסקנות מהירה.
במשרדנו יעזרו לכם לפענח חקירות מס באמצעות מכשירי המעקב המתקדמים בתחום. נוסף לכך למשרד יש את טובי החוקרים אשר יפענחו את התיק ויציפו את האמת מעל פני המים.

למידע נוסף על השירות של איי חקירות וייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטיכם בדף הצור קשר או התקשרו לטלפון 054-5931041

contectus


כל הזכויות שמורות לאיי חקירות - משרד ותיק לחקירות בניהולו של עו"ד לענייני משפחה והחוקר הפרטי יוגב דוכן. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע רב ומפורט על התחומים והנושאים בהם עוסק משרד איי חקירות. בין היתר תקבלו מידע על: חוקר פרטי, משרד חקירות, חוקרים פרטיים, בלש פרטי ומעקבים. למידע השאירו פרטיכם בדף צור הקשר או התקשרו 054-5931041. כתובתנו: שרעבי 10 פתח תקווה.


מפת אתר | צור קשר